1. Zbieranie na wózek – niezbędna zabawa oczepinowa
 2. Oczepiny weselne – tradycja czy obciach zabaw weselnych?
 3. Barmańskie pokazy flair i serwowanie drinków weselnych
 4. Co wpisać w księdze gości weselnych? – przykłady i inspiracje życzeń
 5. Jak powinien wyglądać tort weselny ? – Figurki i dodatki dekoracyjne
 6. Oryginalna księga weselna na wpisy dla gości
 7. Pomysły na prezent ślubny zamiast kwiatów
 8. Ślub w długi weekend? – zobacz wady i zalety
 9. Zobacz co potrzebne jest do ślubu cywilnego ?
 10. Zmiana nazwiska po ślubie – zmieniać nazwisko rodowe ?
 11. Sale weselne w Warszawie – 7 ciekawych pomysłów
 12. Pomysły na oryginalne zabawne weselne oczepiny
 13. Jak wybrać sukienkę na poprawiny ?
 14. Jak dbać i pielęgnować suchą skórę twarzy ? – naturalne olejki i oliwa
 15. Jak pielęgnować cienkie i rzadkie włosy ? – spraw by były piękne
 16. Terminarz ślubny – zobacz dobrze zaplanowany ślub
 17. Ślub we wrześniu – 5 powodów na wesele jesienią
 18. Jak usadzić gości na weselu przy stole weselnym?
 19. O rocznicach ślubu
 20. Czym inspirować się podczas tworzenia zaproszeń ślubnych?
 21. Zaproszenia ślubne z Allegro – czy zamawiać?
 22. Stół wiejski na wesele – co i jak ?
 23. Podarunki i upominki w prezencie dla gości weselnych
 24. Jakie przekąski i przystawki na wesele?
 25. Planujemy wesele – krok po kroku
 26. Kilka pomysłów jak uatrakcyjnić wesele
 27. Ile alkoholu na wesele? – przelicznik jak liczyć zapotrzebowanie
 28. O czym pamiętać wybierając menu weselne?
 29. Drinki na weselu? – barman czy drink bar
 30. Fajerwerki i petardy na weselu – dodatkowa atrakcja
 31. Dekoracje stołów weselnych – jakie wybrać?
 32. Co zrobić, aby ślub był idealny?
 33. Kameralne przyjęcie weselne w restauracji
 34. Piosenki weselne – jak dopasować rytm tempo i gatunek?
 35. Teksty na zaproszenia ślubne – zobacz 10 propozycji
 36. Ręcznie robione zaproszenia na ślub
 37. 10 propozycji na bukiet do ślubu – zobacz inspiracje
 38. Kiedy dostarczyć lub wysłać zaproszenie ślubne?
 39. Robisz zaproszenie? – zobacz propozycje wierszyków weselnych
 40. Szukasz dj lub zespół weselny? – zobacz o co pytać
 41. Własna i dopasowana przysięga małżeńska?
 42. Rola świadka na weselu? – zobacz najważniejsze informacje
 43. Lampiony szczęścia na wesele
 44. Wiązanki ślubne – kaskada, berło, a może wachlarz?
 45. Nietypowe i oryginalne pomysły na prezent ślubny

Barman i efektowne pokazy barmańskie flair na weselu

Po latach królowania bufetu w postaci wiejskiego stołu, oraz jego bardziej eleganckiej wersji – zimnej płyty do sal bankietowych zawitała nowa moda. Barman na weselu to interesujący sposób zadbania o różnorodne gusta gości. Na pewno zatrudnienie specjalisty od drinków znajdzie wielu zwolenników wśród gości weselnych, zwłaszcza wśród pań, których nie poruszy beczka piwa obok wiejskiego stołu. Jednak taka usługa pociąga za sobą konkretne koszty, bo ani praca barmana, ani alkohol potrzebny do drinków nie jest tania. Jeśli macie wątpliwości, czy gra jest warta świeczki koniecznie przeczytajcie, na co warto zwrócić uwagę wybierając barmana na wesele.

Pokaz barmański flair na weselu

Obecność na weselu barmana, który zza kontuaru będzie przygotowywać kolorowe drinki dla waszych gości na pewno podniesie jakość waszego przyjęcia w oczach gości. Dodatkowo większość firm oferuje tak zwany pokaz flair, czyli efektowne przygotowanie drinków na oczach zaproszonych osób. Pokaz barmański na weselu jest spektakularną i dynamiczną odskocznią od rutynowego przebiegu przyjęcia. Często barmani dostosowują program show do okoliczności i w wyniku fantazyjnego podrzucania shakerów powstają specjalne drinki dla nowożeńców. Jeśli wciąż się wahacie czy warto organizować pokaz barmański na weselu, przeczytajcie co o nim sądzą goście weselni.

arman robiący drinka na weseluZachwycają gości i zapewniają przepiękne zdjęcia. Bardzo często takie pokazy umiejętności łączą się z konkursami dla widowni i Pary Młodej, która może samodzielnie przygotować drinki lub w efekcie otrzymać wyjątkowy trunek w zaskakującym owocu.

Barmańskie atrakcje w oczach gości weselnych

W wielu kręgach barman obsługujący gości weselnych nie będzie wywoływał sensacji. Jako profesjonalista zapewni odpowiednią jakość i różnorodność trunków, która zadowoli nie tylko dystyngowanego wuja, ale również szalone koleżanki ze studiów. Barman na weselu to atrakcja zwłaszcza dla pań, które unikają bimberku o nieznanym woltażu oraz piwa w samoobsługowej beczce, natomiast chętnie sięgną po kolorowe drinki czy delikatną pina coladę.

 

Zobacz: Drink bar na weselu i nazwy popularnych drinków weselnych

 

Osoby, które zdecydowały się na zatrudnienie barmana na wesele w szczególności wspominają, że drink-bar przyciągnął nawet babcie, a widok staruszki ze szklaneczką z parasolką w ręce wyjątkowo cieszył ich serca. Jeśli wśród waszych gości będzie wiele młodych osób, wówczas barman na weselu na pewno okaże się doskonałą inwestycją. Oprócz kolorowych trunków może przygotować też ciekawe bezalkoholowe drinki z myślą o nieletnich uczestnikach wesela oraz kierowcach.

Pokaz sztuki barmańskiej

Zaproszony na wesele barman przez cały wieczór przygotowuje drinki dla gości, a w pewnym momencie mobilny bar, który przywozi ze sobą trafia na środek sali, wszyscy gromadzą się dookoła i zaczyna się show. Szklanki i shakery idą w ruch i zaczynają żyć własnym życiem. Po chwili do szklanek trafiają tęczowe drinki. Ponadto wielu barmanów dostosowuje swój program do charakteru przyjęcia i podczas pokazu produkują efektowne drinki z ulubionych składników młodej pary. I to wszystko w pięknym stylu: – Patrząc na to, co wyczyniali barmani na weselu kumpla, miałem wrażenie, że grawitacja nie istnieje! – emocjonuje się Rafał. Według niego taki pokaz barmański na weselu to świetne oderwanie się od rutyny. Półgodzinny występ tak zajął wszystkich, że nie wiadomo kiedy czas zleciał, a wszyscy zmęczeni późną porą ożywili się i po atrakcji ruszyli na parkiet.

Barman i sztuczki na wesele – jaką opcję wybrać?

mojito bione przez barmana weselnegoIstnieje wiele firm świadczących usługi barmańskie na weselach, tak więc zatrudniając osobę z firmy macie gwarancję jakości usług. Zależnie od wybranego pakietu barman proponuje wykonywanie od 6 do 15 drinków przez 6-8 godzin. Niestety dla przyjęcia powyżej 50 osób cennik samego barmana z narzędziami cena nie schodziła poniżej 1000 zł. Dodatkowo trzeba się liczyć z kosztem alkoholu, napoi i owoców niezbędnych do sporządzenia drinków, których listę dostaniecie przed weselem. Niestety, przy dużych przyjęciach często trzeba zatrudnić nawet dwóch barmanów, gdyż jeden, nawet uwijając się jak w ukropie nie jest w stanie rozładować kolejek przy barze.

Warto również rozważyć wypożyczenie szklanek oraz kelnerki, która zajmie się zbieraniem pustych naczyń i zmywaniem.

 

Bardzo często restauracje w których odbywa się przyjęcie weselne oferują współpracę z własnym barmanem, który na co dzień pracuje w danym lokalu. Wówczas koszt alkoholu jest w liczony w cenę przyjęcia, a Para Młoda płaci tylko za usługę barmańską.

 

Ile kosztuje pokaz barmański?

Trzeba się liczyć, że za spektakularną atrakcję trzeba też spektakularnie zapłacić. Pokaz barmański na weselu to wydatek rzędu 1500-2000 zł za usługi jednego barmana. Trzeba co prawda liczyć, że przy weselu powyżej 80 osób może mieć problem z obsłużeniem wszystkich chętnych na drinka, ale nawet przy zatrudnieniu dwóch panów, koszt pokazu pozostaje ten sam. Ponadto warto dopłacić za usługę kelnerki, która zajmie się brudnymi szklankami, by barmani nie tracili czasu na zbieranie ich ze stołów i zmywanie, by zarówno pokaz, jak i usługa były na najwyższym poziomie.


Osoby które szukają barmanów często dostają ofertę od sal weselnych w miastach:

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Białystok, Lublin, Łódź, Kielce, Katowice, Trójmiasto, Rzeszów, Śląsk.

Banner Content